Etütler

Özel Mürüvvet Evyap Okullarında,

Öğrencilerimize, gün içerisinde yapılan dersleri değerlendirme, bir sonraki günün derslerine hazırlama, bilgilerini artırma, kazanımlarını pekiştirme ve verimli ders çalışma becerisi kazandırmak amacıyla, branş derslerine giren öğretmenleri nezaretinde etüt uygulamaları yapılmaktadır.

Etütler,  hafta içi 2 gün okul dersleri sonrasında 2 ders saati olarak belirlenmiştir. Öğrencilerimiz, ihtiyaç duydukları derslere göre bu etütlerden yararlanmaktadır.

Sınav haftalarında etütler ve destek kursları yapılmamaktadır.

Öğrencilerimizin, akademik ihtiyaçlarını karşılamak ve üniversite sınavlarına hazırlamak için   Cumartesi günleri  11 ve 12. Sınıf öğrencilerine, alan derslerinin tamamından 16.00 a kadar YGS/LYS  kursu verilmektedir.

Etüt programları sayesinde;

  • Öğrencilerimiz eksiklik hissettiği konularda tekrar ve soru çözme imkanı bulmaktadırlar.
  • Konu eksikliği yaşamayan öğrencilerimiz için pekiştirme ve konu temelini sağlamlaştırma imkânı sağlanmaktadır.
  • Öğretmen ile bire bir çalışma imkânı bulunmaktadır.
  • Öğrencilerimizin sınavlarının sonuçlarına göre eksik oldukları kazanımları telafi etme imkânı sağlanmaktadır.
  • Okula gelemediğinde öğrenemediği konuyu telafi etme imkânı bulmaktadır.

 

Haftalık etüt listemiz aşağıda yer almaktadır.

ETÜT TARİHİ ÖĞRENCİ ADI SINIFI ETÜT ALDIĞI DERS
1.DERS / Öğretmeni  2.DERS / Öğretmeni 
22.05.2019 EYLÜL TÜZ 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 EYLÜL UMAY TAPSIZ 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019  İKRANUR ÖZDEMİR 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 BENGÜ SENA ERDEM 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 SARPER BENLİ 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 SİMAY TÜRKEROĞLU 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 BORA ACAR 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 EDA MUSLU 10 FEN  B NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 ERSUN ERDİNÇ 10 FEN  A NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
22.05.2019 UYGAR KARADAĞ 10 FEN B   İLHAN KARAGENÇ
22.05.2019 YAĞMUR DOĞAN 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 ZEYNEP UZUN 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 AYŞE İPEK NAL 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 DOĞA LEBLEBİCİ 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 MERVE İNCEL 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 DENİZ KENDİR 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 RANA ÇETİN 9FEN-B NİLGÜN SERBEST/ FİZİK  
22.05.2019 İKRANUR ÖZDEMİR 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 BEDİ GÖZÜ 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 SİMAY TÜRKEROĞLU 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 EYLÜL KÜÇÜKBİRİNCİ 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 EDA MUSLU 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 İPEK AKKUŞ 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 İLİM BORAN 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 EYLÜL TÜZ 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 BORA ACAR 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 DORUK MOLLAOĞLU 10FEN-B   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 ALYA AYDIN  10FEN-A   NİLGÜN SERBEST/ FİZİK
22.05.2019 ALYA AYDIN 10FENA MATEMATİK - B.YILDIRIM  
22.05.2019 YAĞMUR DOĞAN 9 FEN B   MATEMATİK / Yavuz YAZAR
22.05.2019 AZRA YÖNDEMLİ 9 FEN B   MATEMATİK / Yavuz YAZAR
22.05.2019 AYŞE İPEK NAL 9 FEN B   MATEMATİK / Yavuz YAZAR
22.05.2019 İlim boran 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Eylül Tüz 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 İpek Akkuş 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Bedi Kağan Gözü 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Doruk Mollaoğlu 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Bora Acar 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Arif Ata arifoğlu 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Eylül Küçükbirinci 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 Nazlı Deniz Değer 10Fen-B Özde Evgallıoğlu  
22.05.2019 YAĞIZ ALP GÜN 9 FEN-A   MATEMATİK / Erdem ÖZKAYA