Matematik-Türkçe olimpiyatı


24 MAYIS 2019
50 Metre Serbest ve 50 Metre Kelebek Yüzme Yarışlarında İlçe Birinciliği
...
Devamı »
14 MAYIS 2019
XX. Bilim Şenliği Ve Proje Yarışması İstanbul Birinciliği
...
Devamı »
13 MAYIS 2019
Nasa Science Solar Sytem Exploration Ana Programı Altında Yürütülen Scientist For A Day Uluslararası Makale Yarışması Dünya Birinciliği
...
Devamı »
10 MAYIS 2019
İtü Fen Bilimleri Ve Bilişim Teknolojileri Araştırma Projesi Yarıışması İstanbul Üçüncülüğü
...
Devamı »
9 MAYIS 2019
İelev Makerfire Ve İnternational Roborave Yarışması Türkiye Üçüncülüğü
...
Devamı »
8 MAYIS 2019
Tuvalden Kaleme Şiir Ve Öykü Yarışması Mansiyon Ödülü
...
Devamı »
7 MAYIS 2019
Kent Sakinleri Konulu 13. Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması Mansiyon Ödülü
...
Devamı »
6 MAYIS 2019
Kent Sakinleri Konulu 13. Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması Türkiye Birinciliği
...
Devamı »
2 MAYIS 2019
Fen Bilimleri Aktif Deney Yarışması Jüri Özel Ödülü
...
Devamı »
29 NİSAN 2019
İnternational Cartoon Competition Fax For Peace 2018 Karikatür Yarışması Mansiyon Ödülü
...
Devamı »
16 NİSAN 2019
İl Geneli Okçuluk Yarışması Yıldız Erkekler Takımı İstanbul İkinciliği
...
Devamı »
3 NİSAN 2019
Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği
...
Devamı »
2 NİSAN 2019
TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Birinciliği
...
Devamı »
2 NİSAN 2019
Milli Eğitim Vakfı Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finalistliği
...
Devamı »
28 MART 2019
Atast I-Fest 2019 Proje Yarışması Dünya İkinciliği
...
Devamı »
20 MART 2019
Genç Erkekler Eskrim Kılıç Müsabakasında İstanbul Altıncılığı
...
Devamı »
19 MART 2019
Gençler Kız Epe Eskrim Müsabakasında İstanbul Altıncılığı
...
Devamı »
18 MART 2019
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konulu Şiir Yarışmasında İlçe Üçüncülüğü
...
Devamı »
15 MART 2019
Gençler Kız Epe Eskrim Müsabakasında İstanbul Beşinciliği
...
Devamı »
14 MART 2019
Ritmik Jimnastik Yarışmaları Gençler Kategorisinde İstanbul Altıncılığı
...
Devamı »
7 MART 2019
İstanbul Okul Sporları Yıldızlar Eskrim İl Müsabakalarında İstanbul Üçüncülüğü
...
Devamı »
6 MART 2019
Destination İmagination Turnuvası Mühendislik Kategorisinde Türkiye Dördüncülüğü
...
Devamı »
5 MART 2019
Destination İmagination Turnuvası Bilimsel Kategorisinde Türkiye Altıncısı
  ...
Devamı »
1 MART 2019
Destination İmagination Turnuvası Teknik Kategorisinde Türkiye Üçüncülüğü
...
Devamı »
26 ŞUBAT 2019
Save The Rainforest Konulu Resim Yarışmasında Dünya Üçüncülüğü
...
Devamı »
8 ŞUBAT 2019
Enerji Verimliliği Konulu Resim Yarışmasında İlçe Üçüncülüğü
Enerji Verimliliği Konulu Resim Yarışmasında İlçe Üçüncülüğü ...
Devamı »
28 OCAK 2019
Eskrim U14 Türk Milli Takımı Avrupa Üçüncülüğü
Eskrim U14 Türk Milli Takımı Avrupa Üçüncülüğü ...
Devamı »
3 OCAK 2019
Futsal Yıldız Erkekler Sarıyer Şampiyonası
   ...
Devamı »
3 OCAK 2019
Okçuluk Minik Kızlar İstanbul Şampiyonası
Bu bölüm yapım aşamasındadır. ...
Devamı »
3 OCAK 2019
Okçuluk Yıldız Erkekler İstanbul Şampiyonası
Bu bölüm yapım aşamasındadır. ...
Devamı »